Категории Информация
Кассы Добавить событие
Выставка "Наследие" Арсена Харина
01 - 04 апреля 2024

Выставка "Наследие" Арсена Харина

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Львовский органный зал
г. Львов, ул. Степана Бандеры, 8

О событии

Нова виставка “Спадщина” фотографа Арсена Харіна у Галереї органної залу – сучасна естетика через призму надбання поколінь. Фотороботи художника захоплюють своєю яскравою соковитістю, свободою, глибиною задуму та життєствердністю.

Виставка “Спадщина” – це фотографії, створені після початку повномасштабного вторгнення у мальовничих Карпатах. Проте головне на них – не так місце, як меседж: зберегти надбання предків та збагатити сучасний світ ними, памʼятати про своє коріння та пишатися ним, робити українське модним. Поєднання автентики із сучасними мотивами, сміливі образи, неочікувані ракурси – все це створює авторський стиль Арсена Харіна, що робить його творчість цікавою та актуальною.

“Знімаю вигадані світи та українські мотиви”, – говорить коротко про себе сам митець.

Арсен Харін народився й прожив більшість свого життя в Івано-Франківську. Батьки заклали в ньому любов до гір та походів, тому його шлях в фотографії розпочався саме в горах, в бажанні закарбовувати їх красу.

Активно знімає з 2018 року. Паралельно розвивається у відео сфері та мистецтві. Закінчує Вище художнє професійне училище.

Восени 2022 року провів свою першу фото виставку в Івано-Франківську.

У 2023 році переїхав до Львова, щоб працювати над своїми новими фото та відео проєктами. Зокрема, знімати кліпи для гуртів та створювати наступні виставки.

Виставка діє до 4 квітня, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком, який дає також право відвідування концертного залу. Квитки можна придбати у касі чи онлайн на сайті kontramarka.ua

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//

Предварительный заказ
Заявка на промо-код