Категории Информация
Кассы Добавить событие
Спектакль-воспоминание "Ассо и Пиаф"
27 апреля 2024

Спектакль-воспоминание "Ассо и Пиаф"

Цена: 200-300 грн

Театр ОКО
вул. Театральна, 22
Купить билет
200-300 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Спектакль-воспоминание "Ассо и Пиаф""

Продолжительность события — 90 минут.
27 апр., суббота

О событии

Вистава-спогад “Асcо та Піаф” – це історія про відому співачку Едіт Піаф устами невідомої, тої, що завжди в тіні куліс і слави, її сестри Симони.

Історія сестер виринає у спогадах Симони і оживає перед глядачем. І ось вони, такі молоді Симона та Едіт – завжди разом, завжди ділять і скруту, і радість… аж поки не з’явився чоловік – Ассо. Він все більше витісняє Симону з життя Едіт, наповнює собою весь її простір і час, він “творить зірку”. І Симоні залишається зрештою прийняти це – з болем, жалем, затаєною образою. Через багато років, вона ніби повертає час назад, щоб знайти примирення з сестрою, але ж так важко миритися з тими, кого вже немає поруч… бо ще стільки треба сказати, зрозуміти, пояснити, почути…

Ця історія не лише про відому Едіт Піаф і, напевно, не мотивуюча історія одного успіху. Це – сповідь… за несамовите щастя там, де воно не повинне було трапитись; за талант, який був і дарунком, і карою одночасно; за болючі рішення, зраду, за так і не вимовлені слова про найважливіше. Вистава про невидимі зв’язки між рідними людьми, які, наче струни, не обриваються з плином часу, можуть затихнути, не звучати, але… не зникнути.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код