Категории Информация
Кассы Добавить событие
Воображаемые маршруты по Львову
29 мая 2024

Воображаемые маршруты по Львову

Цена: 250 грн

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
вул. Городоцька, 36
Продано
250 грн
Продано
Продано

Заказать билеты на "Воображаемые маршруты по Львову"

Продолжительность события — 100 минут.
29 мая, среда
18:00
250 грн
Продано

О событии

"Уявні маршрути Львовом"

імерсивна вистава-гра

тривалість - 1 год 40 хв

місце - вхід ліворуч від центрального входу в театр

Уявіть Львів минулого, сьогодення і майбутнього на піщаній поверхні: як пропливає історія міста та його мешканців між берегами Полтви?

Що історія невидимої ріки може розповісти про нас з вами; які міфи/історії ми пов'язуємо з нею та з тим, що приховано від очей? І, врешті-решт, куди виведуть нас її підземні водні потоки?

Уявні маршрути Львовом - це інтимний перформанс, який через гру у піску досліджує перетини львівських історій та урбаністичних асоціацій. Річковий пісок Полтви та óбрази на ньому стануть відправними точками у фантазійній подорожі учасників та учасниць, які зануряться в уявний світ Львова через водну стихію, точніше її відсутність.

Апелюючи до середньовічного жанру ітінерарій (докладних паломницьких текстів та ілюстрацій) і містеріального театру, “Уявні маршрути Львовом”, підважують їх, концентруючись на сучасних темах міської екології, історії місцевих громад та дис/утопічного майбутнього. Крім того, на відміну від минулих епох, провідницями у цьому піщаному ритуалі стануть дві знатниці, які розкриють не тільки секрети міста і його підземної води, але й уяву та пам'ять присутніх на дійстві, які пливтимуть за напрямком ріки Полтви та її приток.

***

авторка ідеї та драматургиня - Вікторія Миронюк

текст- Вікторія Миронюк і перформерки

перформерки - Анастасія Лісовська та Ісабель Меркулова

звукове дослідження - Остап Мануляк

постановка голосу - Микола Тетюк

звукорежисер - Володимир Помірко

анімація - Олексій Хорошко

стилістика костюмів - Вікторія Миронюк та Ірина Полянська

над розробкою звуку і голосу працював Микола Тетюк

Вікторія Миронюк — міждисциплінарна мисткиня, перформерка та працівниця театру.

Закінчила магістерські програми "Теорія культури" в Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" у Києві та "Сучасні сценічні практики та візуальна культура" в Мадриді, а також програму післядипломної освіти "Вищі студії перформансу та сценографії" у Брюсселі. Вікторія працює над проектами на перетині перформативних, учасницьких та візуальних мистецьких практик, які досліджують питання ритуальних структур, їхні межі та потенціали. Презентувала свої роботи на фестивалях Zurcher Teatr Spektakel, Festival Belluard Bollwerk International, La Cosa en Casa, Festival Les Nuits Blanches, ParadeFest, Фестиваль молодих українських художників, та інших подіях.

У тексті перформансу використано: вірш Дебори Фоґель у перекладі Юрка Прохаська, уривки діалогів із п'єси "Сватання на Гончарівці" Григорія Квітки-Основ’яненка, уривок опери Ріхарда Ваґнера "Лоенгрін".

За підтримки Центру міської історії

Прем’єра - 20 грудня 2019

Предварительный заказ
Заявка на промо-код