Рус Укр Eng
Категории Информация
25 августа 2021

Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром

Цена: 250-950 грн

!Festrepublic (Фест Репаблик)
г. Львов, ул. Старознесенська, 24-26
Купить билет
250-950 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром"

Продолжительность события — 120 минут.
25 авг., среда

О событии

ДРУЗІ! Через зміни в графіку європейських концертів, викликані логістичними питаннями пов'язаними з карантинними обмеженнями, змушені перенести подію на 25 СЕРПНЯ! Всі квитки - дійсні!

Після солд-ауту у Львівському Оперному Театрі, коли квитки неможливо було придбати за місяць до концерту, Metallica Symphonic Tribute повертаються до Львова!

Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон.

Музика гурту Metallica – це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. Як так сталося?

13 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.

Хочете стати частиною цього концерту та запам’ятати вечір на все життя?
Слідкуйте за афішою та купуйте квитки заздалегідь, адже SOLD OUT завжди настає раптово.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ TRIBUTE SHOW?

  • Зустріти літо в компанії пісень Metallica і Симфонічного Оркестру
  • Заспівати в один голос Nothing Else Matters та Enter Sandman
  • Отримати заряд енергії та емоцій, щоб згадувати цей вечір ще не один місяць
Предварительный заказ