Категории Информация
Кассы Добавить событие
10 марта 2024

Симфонический вечер. Майборода. Шевченко. Алмаши

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Львовский органный зал
г. Львов, ул. Степана Бандеры, 8

О событии

Вечір емоційної, драматичної, мрійливої, щирої, вражаючої української симфонічної музики у виконанні Луганського академічного оркестру під дириґуванням Георгія Куркова чекає на вас в Органному залі!

Концерт відкриє легка, вишукана та мрійлива Симфонієта Золтана Алмаші. Пристрасна та дотепна Сюїта з балету “Запорожець за Дунаєм” Юрія Шевченка по-новому оживить знайомі мелодії Гулака-Артемовського. Музика до драми “Король Лір” Георгія Майбороди – це без перебільшення перлина європейської симфонічної музики! Оркестр у Майбороди малює картини середньовічної Європи, сповнені героїзму та відваги у боротьбі за Батьківщину, лірики та тонких почуттів, щирого кохання та вірності, які українська душа та мелодика композитора роблять такими близькими та актуальними для нас.

Пориньте у світ українського симфонізму разом із оркестром Луганської філармонії, яким цього вечора керуватиме дириґент, керівник камерного оркестру Вінницької обласної філармонії “Arcata”Георгій Курков.

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Георгій Курков – дириґент (Вінниця)

Програма:

Золтан Алмаші – Симфонієта

Юрій Шевченко – Сюїта з балету "Запорожець за Дунаєм":

Увертюра

Хода

Танок

“Місяцю ясний”

Інтермедія "Візир"

“Тепер я турок, не козак”

Козачок

Дует Оксани та Андрія

“Звідкіля це ти узявся”

“Ти гуляєш дні і ночі”

“Постривай же, мій козаче”

“Блаженний день, блаженний час”

Георгій Майборода – Сюїта з музики до драми "Король Лір":

Вступ

Замок Альбані

Намет французької королеви

Сини Глостера

Смерть Корделії

Корделія. Степ

Марш. Бій

Тривалість: 75 хвилин

Про дириґента:

Георгій Курков – дириґент, органіст, педагог. Народився у Хмельницькому, навчався у музичному вчилищі імені Заремби. Здобув музичну освіту Київській Державній консерваторії (нині Національна музична академія) та аспірантурі Ленінградської консерваторії по класу фортепіано, органа та теорії виконавства. З 1993 року Курков є організатором та художнім керівником камерного оркестру Вінницької обласної філармонії “Arcata”, заслужений діяч мистецтв України, доцент Вінницького Державного педагогічного університету імені Коцюбинського. Гастролював багатьма країнами Європи разом з оркестром та як органіст. Є ініціатором та організатором фестивалів та концертів у рідному місті. Георгій Курков був одним з організаторів відновлення зруйнованого органа фірми “W. Sauer” у Вінниці.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

//вікові обмеження: ~7+//

Предварительный заказ
Заявка на промо-код