Категории Информация
Кассы Добавить событие
Шпилистые кобзари
06 декабря 2023

Шпилистые кобзари

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Арена «Малевич»
г. Львов, пр-т Вячеслава Черновола, 2

О событии

Запрошуємо вас до новорічної-різдвяної феєрії!

На шоу сучасної бандури гурту «Шпилясті кобзарі». Це колектив колоритних та запальних бандуристів під керівництвом ініціатора проекту Bandura Style - Джусь Ярослава. Музиканти виконують українські народні пісні у сучасному форматі, cover-версії світових та ретро-хітів, джазові стандарти, хіп-хоп, електронні треки, інструментальні мікси та багато іншого, і все це на бандурі!

На сьогодні історія гурту налічує більше тисячі виступів, кільканадцять країн та міст, безліч концертних залів та фестивальних майданчиків. Їхні виступи завжди дивують публіку та підіймають настрій. Учасники багатьох телевізійних програм та шоу, зокрема “Голос країни” та “Україна має талант”. Наразі активно виступають для військових, ТРО, волонтерів, переселенців та долучаються до благодійних акцій на підтримку України.

На святковому концерті в День Святого Миколая ви почуєте вокально-інструментальну програму новорічних та різдвяних хітів українською, а саме: «Jingle Bells», «Let it snow», «Happy New Year», «Миколай крокує до нас», «Щедрик», «Свята ніч» та багато ін. А також побачите віртуозну гру на бандурі.

Неочікувані, життєрадісні та позитивні музиканти вже готуються вас дивувати! Купуйте квитки та поринайте у новорічну атмосферу разом із колективом «Шпилясті кобзарі»!

Вхід для військовослужбовців та дітей до 7 років - безкоштовний.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код