Рус Укр Eng
Категории Информация
Ромео и Джульетта. Счастливые
28 июня 2021

Ромео и Джульетта. Счастливые

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 50-100 грн

Школа мистецтв
Клепарівська 39 А

О событии

Знаменита п’єса Вільяма Шекспіра “Ромео і Джульєтта. Щасливі.” мабуть є найпопулярнішою п’єсою у світі.

П’єса про смішне кохання та трагічну смерть.

Наша п’єса є поділеною на дві частини. Ми запрошуємо вас подивитися першу частину “Ромео і Джульєтта. Щасливі.”

Історія про двох підлітків, які зустрілися на балу та закохалися до нестями. Але все було б добре, якби не маленьке але… Сім’я Ромео і сім’я Джульєтти ворогують між собою, і здається, що кохання двох юних людей об’єднає дві сім’ї.

Родзинкою вистави є те, що виставу грають підлітки театральної студії Школи Мистецтв вільних та небайдужих. Виставу рекомендуємо для перегляду дітям від 10 років. Вистава буде цікавою, як дорослим так і дітям.

"Ромео і Джульєтта. Щасливі." із присмаком "рок-провокації" - постановка Олега Онещака, де діти-актори крутіші від всіх "заслужених дармоїдів епохи Станіславського". Тут злились потуги всіх перформативних експериментів театру Курбаса, всі потуги самого Онещака пізнати Бекетівський абсурд і те все, що відбулося зі світовим театром у ХХст. Одним словом: Шекспір знову помолодів і його герої стали "крутими чуваками". Жодна особа тут не "грала" - скоріше заголювала власну рису характеру, в якій був сам герой.

Діти творять нові сенси. Вони крутіші від нас. Дуже доречна мінімалістична естетика у всьому: скупа сценографія, дотепні фалдові акценти на підлітковому кежюел-стилі. Динаміка рухів, гримас - відточена до секунди.”

Богдан Мисюга

Предварительный заказ