Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Львов
29 ноября

Rock MOZART Le Concert (Рок опера Моцарт)

Цена: 350-1550 грн

Театр оперы и балета
г. Львов, пр-т Свободы, 28
Выбрать дату

Билеты на "Rock MOZART Le Concert (Рок опера Моцарт)"

29 нояб., воскресенье

О событии

КОНЦЕРТ ШАЛЕНОГО ДРАЙВУ! 100 артистів на сцені. 29 листопада на сцені Львівської Опери – блискавична та приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART Le Concert.

Ви побачите захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він – справжня рок-зірка своєї епохи та сьогодення. Бунтар, чия доля буяла злетами і падіннями.

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, рОковість його ворога, незвичайне звучання великого симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.

Rock MOZART Le Concert – це те, що повинен побачити й почути кожен!

Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені і, скуштувавши цей неймовірний музичний коктейль, кожен неодмінно захоче ще!

MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 29 листопада у Львівській Опері на Rock MOZART Le Concert!

Купуйте найкращі квитки вчасно та отримуйте яскраві емоції та гарний настрій надовго.

Предварительный заказ