Рус Укр Eng
Рождественские фантазии

Рождественские фантазии

Билеты на "Рождественские фантазии"

Продолжительность события — 110 минут.
09 янв., среда

О событии

 

Чекаю Різдва… Як у дитинстві виглядаю у Святвечірньому небі  першу зірку…

Вслухаюсь у Різдво… Переливи дзвіночків, лопотіння крил… І не завадять чужинецькі Сантаклауси почути карнавальний сміх і мудрість Вертепу з Іродом і Смертю, Царями, запальним танком веселого Жида, балаганним вибухом Маланки. І як симфонічно, багатоголосо вібрує Українська Коляда, що лучить небо і землю у торжестві і великій тайні народжує Богочоловіка!

Юрій Саєнко, композитор, заслужений діяч мистецтв України, автор симфонічної сюїти “Різдвяні Фантазії”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

На концерті пролунають симфонічні композиції на теми українських колядок у виконанні оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Богдана Мочурада. Все музично-театралізоване дійство перемежане фрагментами традиційного вуличного театру – Вертепу, незмінного мистецького атрибуту Різдвяних Свят в Україні.

Тема Українських колядок, їхня краса, що заворожує,  дарує нам радість та відчуття піднесення та святковості.

В цьому дійстві глядач буде мати змогу побачити відомих українських виконавців – Фому (Сергія Фоменка) з гурту “Мандри”,  відомого львівського композитора та співака Назара Савка, колектив, котрий своїми голосами підкорив Європу - чоловічий вокальний октет "Орфей" та багатобарвистий вокально-хореографічний ансамбль  львівського мистецького центру  ”Веселі черевички”.

Ведучий святкового дійства – один з лідерів популярного гурту Пікардійська терція”  Славко Нудик.

Мистецьке заворожуюче свято у цей січневий вечір у затишній залі Національного театру ім. Марії Заньковецької у Львові додасть вам незабутнє відчуття у ці святкові, такі дорогі кожному серцю Різдвяні дні.

 

Предварительный заказ на группу KISS
Например : +38 099 999 99 99