Рус Укр Eng
19 октября 2019

Ніч контрастів

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
300 грн

Львовская национальная филармония
г. Львов, ул. Чайковского, 7

О событии

Фоє концертного залу філармонії.Концертний зал Людкевича.

За підтримки Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща, Інституту Адама Міцкевича (Польща), Goethe-Institut в Україні, Представництва OeAD у Львові та програми Culture Bridges

Виконавці:

  • Олена Мацелюх (UA)
  • Богдан Кожушко (UA)
  • 8. COURSE: фінальний концерт (частина 1)
  • TRANSFLEISCH: MusicTheatre by Sergej Maingardt & Rosi Ulrich / ft. Остап Сливинський (DE/UA)
  • 8. COURSE: фінальний концерт (частина 2)
  • Neo Electric Quartet (PL)
  • Анна Бура (UA)
  • Зенон Дашак (UA)
  • Оксана Литвиненко (UA)
  • Максим Сасько (UA)
  • Назарій Стець (UA)
  • Микола Хшановський a.k.a. Music Dyer (UA)

Програма:

  • 18:00 хол: Олена Мацелюх, орган
    • Органні твори Філіпа Ґласса
  • 19:00 фоє: Богдан Кожушко (UA), акордеон solo
  • Luciano Berio. «Sequenza XIII»
  • В’ячеслав Семенов. «S.O.S.»
  • Bogdan Precz.«Preambula e tocata»
  • Gorka Hermosa. «Fragilissimo»
  • Frank Angelis. «Impasse»
  • 20:00 зал: Фінальний концерт 8. COURSE (частина 1)
  • 21:00 фоє: TRANSFLEISCH MusicTheatre by Sergej Maingardt & Rosi Ulrich Остап Сливинський, актор
  • 22:00 зал: Фінальний концерт 8. COURSE (частина 2)
  • 23:00 фоє: Neo Electric Quartet (PL)
  • Богдан Сегін (*1976). «Талос» для струнного квартету (2014)
  • Пйотр Пешат (*1990) «Into the Heart of Hearts [II]" для електричного струнного квартету, авдіодоріжки й відео (2019)
  • Єжи Корновіч (*1959). «Ekspansje» na elektryczny kwartet smyczkowy midi (2018)
  • NeoQuartet. «Calling for Misia» (2018)
  • Рафал Запала (*1975). «Concentus Apparatus II» для струнного квартету, електорніки й інтерактивної системи (Павел Яніцький — мережева система інтеракції)
  • 00:00 зал: Петеріс Васкс: ескіз до портрету композитора

Виконавці:

  • Анна Бура, скрипка
  • Зенон Дашак, альт
  • Оксана Литвиненко, віолончель
  • Максим Сасько, фортепіано

Програма:

  • Петеріс Васкс (*1946). Фортепіанний квартет (2001)
  • 01:00 фоє: Назарій Стець (UA) Контрабас solo
  • Samuel Andreyev. «Lighting up» (2019)
  • Milen Panayotov. «Solo» (2016)
  • Сергій Хісматов. «Wood with threads» (2012)
  • Еліот Картер. «Figment III» (2007)
  • Леонід Грабовський. «Hlas I» (1990)
  • Назарій Стець & Микола Хшановський aka Music Dyer (UA). Імпровізація (2019)*
  • 01:30 Techno set від Music Dyer (UA)
Предварительный заказ