Категории Информация
Кассы Добавить событие
Модильяни
28 февраля 2023

Модильяни

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 340-590 грн

!FESTrepublic
г. Львов, ул. Старознесенська, 24-26

О событии

МОДІЛЬЯНІ

ЕСКІЗ НА ТЕМУ ДОЛІ. СЦЕНІЧНА ВЕРСІЯ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ РОСТИСЛАВА ДЕРЖИПІЛЬСЬКОГО

3 ГОД.

Історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амедео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортається в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм.

Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної, «жива» музика, арт-перформанси, живопис у реальному часі, а також цікаві факти з життя видатного художника від заслужного журналіста України Олега Вергеліса доповнюють сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського.

За основу сценарію взято ідею фільму Міка Девіса “Модільяні” (2004 р.), однак режисер постановки інтерпретує його за власним баченням.

Головний герой вистави вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» – місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його лікарка, батьки дружини і сама Жан – жінка, яка самовіддано кохає і відчайдушно бореться з його душевною хворобою, що безжалісно відбирає в неї сенс її життя – її любов – її чоловіка…

ХУДОЖНІЙ СКЛАД

Режисер-постановник - народний артист України Ростислав Держипільський

Художниця-постановниця - Олеся Головач

Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна

Диригент - заслужений діяч мистецтв України Богдан Ткачук

Вистава йде 3 год.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код