Рус Укр Eng
12 марта 2019

Любовь без правил

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
200-480 грн

Дворец культуры железнодорожников «Рокс»
г. Львов, ул. Федьковича, 54

О событии

12 березня о 19:30 в приміщенні Палацу Залізничників «Рокс» театр «ВІЗАВІ» представляє романтичну комедію ТАМАРИ МОРОЗОВОЇ «ЛЮБОВ БЕЗ ПРАВИЛ»

Кохання і пригоди! Саме це робить наше життя цікавим і незабутнім. На які авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і у вирі пристрастей?

Шановні колеги по службі! На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красеня з охайною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті Боса? І навіщо напиватися до бісиків? І коли врешті-решт «Ганнуся купить морозиво»? Любовні ігри для дорослих і божевільних закоханих. Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом!

Театр ВІЗАВІ завжди пропонує глядачеві ЕМОЦІЙНЕ меню. Сміх і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, які палають пристрастю, відчувають розпач, по-справжньому кохають і серйозно ненавидять

Але водночас, вони галантні і зворушливі у своєму прагненні набути простого людського щастя!

У виставі зайняті актори кіно і серіалів. Ви, звичайно без зусиль упізнаєте Їх. Але що вони дозволяють собі на сцені?!- такого навіть у кіно не можна…

Дві години хорошого гумору, легкого флірту і пристрасної, відчайдушної і всеосяжної любові

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99