Рус Укр Eng
Любомир Мельник
08 августа 2019

Любомир Мельник

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
600-1200 грн

Lem Station
г. Львов, ул. Дмитрия Витовского, 57

О событии

Додаткова знижка 15% — При оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Безперервне звучання — так називає свою техніку гри на фортепіано Любомир Мельник. Він визнаний найшвидшим піаністом у світі і ніхто досі не побив рекорд, встановлений Мельником в Швеції у 1985 році.

Творчість Любомира Мельника дотична із фахом «філософія», яку він здобув в Кінгстонському Університеті (Канада). Адже гра піаніста співзвучна із глибоким зануренням в простори Всесвіту. Це водночас медитація та стан невпинного руху в потоці музичних вібрацій. Як філософ та композитор методику своє гри Мельник виклав в трактаті «Відкритий час: мистецтво безперервної гри».

Концерт Любомира Мельника в рамках фестивалю LvivMozArt відбудеться на основній сцені — Mozart Arena в серці міста. Це можливість приєднатись до мистецьких експериментів піаніста просто неба пізно ввечері, відчувши магнетизм фортепіанного соло.

Любомир Мельник народився в Мюнхені в родині український емігрантів з Коломиї.

Невдовзі після народження сина, сім’я переїхала до Вінніпегу. У 1970-х Любомир Мельник переїжджає в Париж, де пише музику до хореографічних композицій для Паризької Опери. Музикант співпрацював з французькими хореографами та композиторами зі всього світу. У своїй композиторській творчості часто звертався до українських коренів. Твір «Poslaniye» присвячене загиблим від комуністичних репресій українцям, покладений на поему Тараса Шевченка «І мертвим, і живими, і ненародженим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє».

А твір «A Portrait Of Petlura On The Day He Was Killed» присвячений постаті Симона Петлюри.

Дискографія піаніста налічує 22 CD з унікальною музикою, в тому числі і в співпраці з українськими музикантами. Любомир Мельник з успіхом гастролює Північною Америкою, Європою, активно концертує в рідній Україні.

Предварительный заказ