Категории Информация
Кассы Добавить событие
17 февраля 2024

Литовський віртуоз Відас Пінкевічус

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 100-250 грн

Львовский органный зал
г. Львов, ул. Степана Бандеры, 8

О событии

Литовський органіст Відас Пінкевічус дасть два ексклюзивні концерти у Львівському органному залі, щоб підтримати Україну та українців у часи страшної війни.

Сила мистецтва та підтримка справжніх друзів України – ось, що сьогодні справді цінне.

Відас Пінкевічус грає на найбільшому органі Литви у церкві Святого Іоанна, концертує країнами Європи та Америки, викладає у Вільнюському університеті, пише музику, є автором багатьох органних транскрипцій та варіацій. З початком повномасштабного вторгнення він та його дружина-органістка Аушра Мотузайте-Пінкевічене підтримували Україну в публічному просторі. Відас Пінкевічус присвятив нашій країні та українським органістам кілька власних творів. На концерті в Органному залі ми почуємо шедеври Баха, Шумана, Брамса, а також Литовську народну сюїту авторства самого виконавця. І звичайно, не обійдеться без української музики, якій Відас приділяє особливу увагу. Наші серця єднатиме “Тиха молитва” Михайла Шуха у виконанні литовського органіста.

Виконавець:

Відас Пінкевічус (Vidas Pinkevičius) – орган (Литва)

Програма:

Йоганн Себастьян Бах – Прелюдія та фуга ля мінор, BWV 543

Роберт Шуман – Шість етюдів у формі канону, оп. 56

Йоганнес Брамс – Прелюдія та фуга ля мінор, WoO 9

Михайло Шух – Тиха молитва

Відас Пінкевічус – Литовська народна сюїта, оп. 150

Тривалість: близько години

Про виконавця:

Відас Пінкевічус (Vidas Pinkevičius) – литовський органіст, композитор, блогер та доктор мистецтвознавства. Відас Пінкевічус за 26 років концертної діяльності, провів понад 300 концертів у різних країнах Європи та у США. Плідний композитор, доктор Пінкевічус опублікував сотні композицій, переважно для органа, він створив багато аранжувань для органа українських народних пісень та викладає свої ноти у вільний доступ для того, щоб якомога більше людей змогли зіграти та почути українську музику.

Відас є органістом Вільнюського університету та очолює університетську органну студію “Unda Maris”.

Він також є співавтором “Secrets of Organ Playing” – блогу, подкасту, каналу на YouTube і навчального сайту для тисяч органістів із 89 країн. Разом зі своєю дружиною докторкою Аушрою Мотузайте-Пінкявічене (Aušra Motuzaite-Pinkeviciene) вони створюють щоденний блог і подкаст із порадами щодо гри на органі.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

//вікові обмеження: ~7+//

Предварительный заказ
Заявка на промо-код