Категории Информация
Кассы Добавить событие
GREEN GREY «КАК ТЫ?»
30 ноября 2023

GREEN GREY «КАК ТЫ?»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 350-650 грн

Арена «Малевич»
г. Львов, пр-т Вячеслава Черновола, 2

О событии

На тривалий час, рок-гурт “Green Grey” поставив на паузу свою діяльність у музичному просторі України. Цей час був важливим для пошуку нових сенсів, у якому хлопці віднайшли свій рок. Саме тому, зараз гурт «Green Grey» вирушає у всеукраїнський тур під гаслом «Як ти, друже?!». Це не просто спосіб висловити тривалий сум гурту за своїми фанами, а і намір познайомити їх з новими сенсами тепер вже україномовних треків.

Новий сингл «Друже» —- вшановує пам’ять героя України і друга гурту “Green Grey”, який вивозив людей з Бучі. Але в один із таких волонтерських заїздів, ворог обірвав його життя. Ця пісня про людину, яка принесла себе в жертву заради інших. Це приклад великої любові до ближніх, яку гурт береться нести як місію і данину пошани всім загиблим українцям від російської агресії. Розуміючи важливість допомоги близьким, гурт організовує збір для військових, бо турбота про тих, хто нас захищає — це наш спільний обов’язок.

Приходьте на концерт «Green Grey» у вашому місті в рамках всеукраїнського туру «Як ти, друже?!» та отримайте свою довгоочікувану порцію відбірного українського року!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код