Рус Укр Eng
Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром
02 декабря пн. 19:00

Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром

240-1250 грн

Львовский национальный академический театр оперы и балета
г. Львов, пр-т Свободы, 28
Купить билет
240-1250 грн
Купить билет
До события осталось 160 дней 18 часов 25 минут
Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром
Продолжительность события — 120 минут.
19:00 02 декабря
Львовский национальный академический театр оперы и балета
г. Львов, пр-т Свободы, 28

О событии

ЩО ТАКЕ METALLICA? ГУРТ, НА ЯКОМУ МИ ВИРОСЛИ. ЦЕ НЕ МУЗИКА НА ОДИН СЕЗОН, ПОЧУВШИ МЕЛОДІЮ ЯКОЇ ЧЕРЕЗ РОКИ, МИ З ПОСМІШКОЮ ЗГАДУЄМО МИНУЛІ ДНІ.

Музика гурту Metallica — це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.

Metallica Symphonic Tribute — це інтернаціональний проект. Як так сталося?

11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів — фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.

Станьте частиною цього історичного заходу!

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99