Рус Укр Eng
Андріана
22 октября вт. 19:00

Андріана

150-540 грн

Дворец молодежи
г. Львов, площадь Евгения Петрушевича, 2
Купить билет
150-540 грн
Купить билет
До события осталось 66 дней 4 часа 17 минут
Андріана
Продолжительность события — 120 минут.
19:00 22 октября
Дворец молодежи
г. Львов, площадь Евгения Петрушевича, 2

О событии

Андріана — українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music дає сольний концерт у Львові 22 жовтня у Палаці молоді, разом з музичним гуртом «ВАLCANIC BAND».

На концерті ви почуєте її відомі пісні такі як «Бред Пітт», «Ой мамо», «Ча Ча Ча» та інші.

З 2016 року по 2017 рік артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню «Ла-Ла-Ла», який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, «Бред Пітт» відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.

В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у «Caribbean club» та у Львові у «Malevich club» найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював — телеканал ZIK.

У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар — Птиця». А також у 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп «Ой мамо».

Участниця музичної премії «Золота Жар-Птиця 2019»

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ