Catégories Information
Quichet Ajouter un événement
Еволюція образу військового в мистецтві. Лекція Гліба Рахманіна
02 avril 2026

Еволюція образу військового в мистецтві. Лекція Гліба Рахманіна

Prix: 100 UAH

HOMIN CENTER
вул. Ярославенка, 30
Acheter un Billet

Commander des billets sur "Еволюція образу військового в мистецтві. Лекція Гліба Рахманіна"

Durée de l'événement — 60 minutes.

À propos de l'événement

HOMIN Center запрошує на лекцію-розмову “Еволюція образу військового в образотворчому мистецтві” – подорож крізь століття, культури й символи. Як мистецтво створює образ воїна? Чому в різних цивілізаціях він виглядає по-різному – від античних героїв і європейських лицарів, до самураїв та воїнів-орлів Мезоамерики? 


У різних культурах постать воїна набувала особливого значення. Європейський лицар, воїн давніх цивілізацій Америки чи Азії – це не лише образи війни, а й носії етики, влади, страху та сакрального сенсу. Через мистецькі образи ці постаті розповідають про цінності, вірування та світогляд своїх цивілізацій.


Лектор Гліб Рахманін розповість про те, як змінювалися пластика тіла, атрибутика, композиція та символіка у зображеннях воїнів у різні епохи. Разом спробуємо побачити, як мистецтво не лише фіксує війну, а й створює її міф – і формує уявлення про воїна в культурній пам’яті людства.


—----------

Подія відбувається у просторі "Homin Center" Львівського органного залу на вулиці Ярослава Ярославенка, 30, що розташований неподалік Стрийського парку та парку Залізна вода.

—----------

Лектор – Гліб Рахманін


Тривалість події: близько години


Квитки можна придбати:

- у мережах кас Kontramarka.ua

- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/homin-center-2663.html


//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//


Pré-commander
Заявка на промо-код