Categories Information
Cashier Add new event
Розмова про мистецтво “Історія ретуші. Мистецтво і брехня”
10 September 2026

Розмова про мистецтво “Історія ретуші. Мистецтво і брехня”

Price: 50 UAH

Гомін Центр
вул. Ярославенка, 30
Buy tickets
50 UAH
Buy tickets

Order tickets for "Розмова про мистецтво “Історія ретуші. Мистецтво і брехня”"

The duration of the event — 60 minutes.
10 Sep, Thursday

About the show

Чи може картина збрехати, а портрет – приховати правду? Запрошуємо на лекцію “Історія ретуші. Мистецтво і брехня” у Гомін Центрі. Ми простежимо, як протягом тисячоліть люди змінювали реальність за допомогою зображень.


Від ідеалізованих профілів фараонів і бездоганних королівських портретів до радянської цензури у фото. Від майстерних художніх маніпуляцій до штучного інтелекту – розберемо найцікавіші приклади того, як мистецтво створювало не лише нові образи, а й нову версію історії.


Лекцію веде художник і куратор Галереї органного залу Гліб Рахманін. Ця подія входить до циклу “Розмов про мистецтво у Гомін Центрі”, де ми говоримо про цікаві та неочевидні аспекти візуального мистецтва.


Після цієї лекції ви почнете дивитися на картини, фотографії та навіть сучасні зображення зовсім інакше: ставлячи головне питання – де закінчується мистецтво і починається маніпуляція.


—----------

Подія відбувається у просторі "Гомін Центр" Львівського органного залу на вулиці Ярослава Ярославенка, 30, що розташований неподалік Стрийського парку та парку Залізна вода.

—----------


Спікер:

Гліб Рахманін – художник, куратор


Тривалість події: близько години


Квитки можна придбати:

- у мережах кас Kontramarka.ua

- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/homin-center-2663.html


//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//


Pre-order
Заявка на промо-код